.

.

Xeoleo Еспресо Кафе машина Полу-Автоматска Еспресо машина Нерѓосувачки Челик Комерцијални кафематот Црвено/Бело/Жолта 2000W

Xeoleo Еспресо Кафе машина Полу-Автоматска Еспресо машина Нерѓосувачки Челик Комерцијални кафематот Црвено/Бело/Жолта 2000W

DEN 158352.00
DEN 142517.00
Количината на стоката
Тековен

Ако изберете 110v 60hz ,ние ќе испрати трансформатор,Не значи дека машината е 110v 60hz Еспресо Кафе машина Полу-Автоматска Еспресо машина Спецификација : Моќност : 2000 W Котел капацитет : 7.5 L Котел материјал : Бакар Напон : 220 V/50 HZ Големина на : 860*611*611 ММ Тежина : 70 KG Функција : 1.Користете 304# Нерѓосувачки Челик со Пластични Школка 2.Сите не ' рѓосувачки челик котел 3.Користење на ПИД технологија за прецизно контрола на температурата на производството на кафе 4.Популарната притисок систем за контрола 5.Microcomputer еден копчето за вклучување судење, со автоматско откривање на грешки карактеристики. 6.Microcomputer доаѓа со производството на "чај" функција 7.Изградена во пумпа за вода, и може да се регулира пумпа за притисок. 8.Рачни и електрични двојно селекција 9. чиста нерѓосувачки челик пена пареа цевка може да се издолжени долго време надвор од steam, погодна за разни видови на стомна. 10. двојно пареа цевка Пакување Листа : една чаша рачка : 1 сет двојно купот на рачка : 2 поставете Запечатување на екранот : 1 поставување на водовод 1.5 метри : 1 компјутер канализација цевка 1.5 метри : 1 компјутер Проверете вентил : 1 компјутер

Детални карактеристики

боја:
Бела 110v 60hz, Црвена 110v 60hz, Златен 110v 60hz
Приклучок Тип:
CN, САД, ЕУ, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Метод На Работа:
Полу-Автоматски
Времето на пазарот:
Август-15
Моќност (W):
2000 година
Тип:
еспресо кафе производител
Функција:
Еспресо
Бренд Име:
XEOLEO
Класификација:
Полу-Автоматски
Број На Модел На:
Maserati тип
Капацитет (Првенство):
>16 чаши
Напон (V):
220
сертификација:
CE
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Црвено/Бело/Жолта
котел капацитет:
7.5 L
Котел Материјал:
Бакар
Големина:
860*611*611MM
Тежина:
70KG

Слични производи