.

.

полу-автоматско италијански кафе машина пумпа тип кафематот Прирачник фенси кафе машина за правење 220V (50Hz) 1100W 1pc

полу-автоматско италијански кафе машина пумпа тип кафематот Прирачник фенси кафе машина за правење 220V (50Hz) 1100W 1pc

DEN 15216.00
DEN 14455.00
Количината на стоката
Тековен


Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате.65 kg
Пумпа за притисок : 15 бар
Резервоар за јачина на звук : 1.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
Забелешка : горенаведените податоци прирачник за мерење, ако било грешка да се добие производ ќе преовладува.4 L
Големина : 260 * 230 * 300мм
Ве молиме имајте во предвид како што е подолу :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.

Детални карактеристики

Бренд Име:
LZHZXY
Капацитет (Првенство):
>16 чаши
Функција:
Еспресо
Метод На Работа:
Полу-Автоматски
Број На Модел На:
ECO310
Моќност (W):
1100W
Напон (V):
220V (50Hz)
Тип:
Други
сертификација:
Други
Домување Материјал:
Други
Број На Производ:
GL0740
Номинална Напон:
220V / 50HZ
Номинална моќност:
1100W
Име:
Полу-автоматска машина за кафе
Волумен На Резервоар:
1.4 L
Кафематот Категорија:
Пумпа За Притисок
Капацитет:
16 чаши или мор
Тежина:
about 3.65kg
Пумпа За Притисок:
15 Бар
Големина:
260 * 230 * 300mm

Слични производи