.

.

Мултифункционален cafeteira italiana еспресо Американски кафе машина двојна употреба капе кафематот кафе одлуки

Мултифункционален cafeteira italiana еспресо Американски кафе машина двојна употреба капе кафематот кафе одлуки

DEN 7679.52
DEN 7065.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Моќност (W):
200
Капацитет (Првенство):
Тип:
еспресо кафе производител
Функција:
Еспресо
Напон (V):
220
Метод На Работа:
Целосната-Автоматски
Број На Модел На:
8
сертификација:
CE
Домување Материјал:
pp
Времето на пазарот:
Август-15
Класификација:
Целосно автоматско

Слични производи