.

.

бесплатни shippingEupa Американски Капе Кафе Машина Комерцијални кафематот TSK - 1171

бесплатни shippingEupa Американски Капе Кафе Машина Комерцијални кафематот TSK - 1171

DEN 3359.52
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип:
Капе Кафематот
Времето на пазарот:
Август-15
Моќност (W):
200
Капацитет (Првенство):
Напон (V):
220
Функција:
Кафе Американски
Метод На Работа:
Целосната-Автоматски
Број На Модел На:
8
сертификација:
CE
Класификација:
Целосно автоматско
Домување Материјал:
pp

Слични производи