.

.

2 Чаши КЗМ-801 Висок Квалитет на Машина за Кафе (Керамички Кригла), Американски или Nescafe капсули машина 0.25 L Кафе Машина 220V/50 Hz

2 Чаши КЗМ-801 Висок Квалитет на Машина за Кафе (Керамички Кригла), Американски или Nescafe капсули машина 0.25 L Кафе Машина

DEN 1054.56
Количината на стоката
Тековен


2 Чаши КЗМ-801 Висок Квалитет на Машина за Кафе (Керамички Кригла), Американски или Nescafe
капсули машина 0.25 L Кафе Машина 220 V/50 Hz
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : апарати за Домаќинство кафе машина
Модел : КЗМ-801
Напон : 220 V
Фреквенција : 50 Hz
Моќност : 450 W
Капацитет : 0.25 L (за една чаша за 125 CC)
Материјал : ПП пластика, PC пластика
Производ Големина : 165 * 185 * 210mm
Функција : automatic филтер функција
Пакување големина : 22.7 * 18 * 18.5 CM
Тежина : 2 KG

Детални карактеристики

Капацитет (Првенство):
Моќност (W):
450W
Тип:
Капе Кафематот
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
КЗМ-801
Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Функција:
Кафе Американски
Домување Материјал:
Пластични
Број На Производ:
G911
Име на производ:
Домаќинство кафе машина
Модел:
КЗМ-801
Напон:
220V
Фреквенција:
50 Hz
моќност:
450W
Капацитет:
0.25 L (за една чаша за 125CC)
Материјал:
PP пластика, PC пластика
Производ големина:
165 * 185 * 210mm
Класификација:
hourglass

Слични производи