.

.

47g Титаниум Аура Кристал Кластер-Виножито Кварц Кластер Кристал-Реики Исцелување и Terrariums Кристал Подарок Дома Декорација

47g Титаниум Аура Кристал Кластер-Виножито Кварц Кластер Кристал-Реики Исцелување и Terrariums Кристал Подарок Дома Декорација

DEN 427.20
Количината на стоката
Тековен

modname=ckeditor
Модел : FAC180127-14
Име : 47g Титаниум Аура Кристал Кластер-Виножито Кварц Кластер Кристал-Реики Исцелување и Terrariums
Детали :
Приближната Големина на : 34.8*24.1*51.3 mm (L*W*H)
Приближна Тежина : 47.7 g
Количина : 1pc
Ќе добиете точно како фотографии покажуваат. modname=images&cols=2&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=ckeditor
Аура слој дава секој кристал убава виножито блесне во сончева светлина. База на кристали се јасни кварц. modname=ckeditor
Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам, Western Union, Paypal, Т/Т.
Ние не сме одговорни за увозни давачки, даноци, кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Било прашање на плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Враќање & Замена
Jdflying со задоволство ја прифати, се враќа.
Контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот. За да се вратите било која цел ќе мора да контактирате со нас прво да добијат одобрение за враќање.
Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот. Ако предмети е да не се врати во неговата оригинална состојба, купувачот е одговорен за каква било загуба на вредности.

Детални карактеристики

Бренд Име:
dohaibogoo
Материјал:
Кристално
Стил:
Фенг Шуи
Тема:
Маскота
Регионален Функција:
Европа

Слични производи