.

.

Neewer Камера Торба Водоотпорен Shockproof Партиција 11x6x14 Заштита Ранец за SLR, dslr фото, Mirrorless на Камерата Леќи на Батеријата

Neewer Камера Торба Водоотпорен Shockproof Партиција 11x6x14 Заштита Ранец за SLR, dslr фото, Mirrorless на Камерата Леќи на

DEN 1142.40
DEN 1085.00
Количината на стоката
Тековен


Бесплатен Превозот Neewer Камера Торба Водоотпорен Shockproof Партиција 11x6x14 инчи/27x15x35 сантиметри Заштита Ранец за SLR, dslr фото, Mirrorless Камера, Леќа, Флеш, Батеријата и Други Додатоци (Сива Внатрешност/Портокал Ентериер/Зелена Ентериер/Црвена Внатрешни работи)
Спецификации :
Флексибилни и отстранлив партиција
Надворешен материјал : водоотпорен најлон
Надворешна Боја : Црна
Внатрешни Боја : Сива/Портокал/Црвена/Зелена
Димензии : 9.8 x 6.3 x 13.4 инчи (25 x 16 x 34cm)
1 * Ранец за SLR/dslr фото
Neewer нуди 1 година гаранција, можете да контактирате со нашата служба за корисници за гаранција со БИЛО каков проблем.
Answer : ___________________________ Note : Ранец САМО, камера, lense и othe додатоци НЕ се вклучени
Издржливи водоотпорен најлон надворешноста(црна); доволно внатрешни работи складирање(сива)
Го заштитува вашиот фото брзини и други додатоци од гребнатини
Одговара на Go Pro камера системи, стручни чевли-планината флеш единици, радио предизвикувачи, mirrorless апарати и објективи, батеријата и полначот, cabes и други додатоци
Прилагодливи и отстранлив велкро снимени перници.Тоа може да биде изграден во 6 мали партиции за домување содржина одделно и безбедно

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
NEEWER
Број На Модел На:
10087324 10087322 10087325 10090502

Слични производи