.

.

Убаво Камера за Видео Торба За Nikon D3200 Силикони Случај Гума Камера случај Заштитна Тело Покрива Кожата

Убаво Камера за Видео Торба За Nikon D3200 Силикони Случај Гума Камера случај Заштитна Тело Покрива Кожата

DEN 762.72
Количината на стоката
Тековен

Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал. Силиконски камера маска, нежно, издржливи и перат, совршен вашиот камера. Заштита на домување и тастатурата против гребење, стружење и абразија, згора на тоа сите функција може да се користи слободно. Добро чувство на допир. Компатибилен за Nikon D3200 Пакет, вклучувајќи : 1 * силикони случај (Не мало кутија )

Детални карактеристики

Тип:
Мека Торба
Број На Модел На:
d3200 силикони случај
Пакет:
Yes
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
AYdgcam
Додатоци Тип:
Силиконски Случај

Слични производи