.

.

95%НОВ Визирот Pentaprism со Внатрешноста Пронаоѓач LCD, Light Sensor, фокусирајќи се на екранот, приказ на него за Nikon D5300

95%НОВ Визирот Pentaprism со Внатрешноста Пронаоѓач LCD, Light Sensor, фокусирајќи се на екранот, приказ на него за Nikon D5300

DEN 2776.32
DEN 2499.00
Количината на стоката
Тековен

Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници. Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот). Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. број и прашањето на нашата e-mail адреса ." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број.

Детални карактеристики

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
D5300
Компатибилен Бренд:
За NIKON

Слични производи