.

.

Нови FPC Леќи на Главната Flex Кабел За Canon A3300 A3200 PC1589 Дигитална Камера Поправка Дел

Нови FPC Леќи на Главната Flex Кабел За Canon A3300 A3200 PC1589 Дигитална Камера Поправка Дел

DEN 261.60
Количината на стоката
Тековен

Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 5 работни дена од денот на купување.Бидејќи овие се поправка делови, ве молиме потврдете добра камера дефект, купувачи цел проценка на грешка, купи погрешно делови, ние може да не се врати, ви благодариме за вашето разбирање.За да се направи вашето купување искуство јасна еден,задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата.Ние сме среќни да помогнеме.Изберете најзгодно за вас ! Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. ПЛАЌАЊЕ 1.) Пакет Големина : x 15cm 13cm x 10cm (5. кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно. 5symptoms на misjudgment, оваа продавница не е одговорен.Треба да постои прекумерен задоцнување во превозот ние ќе ве известиме побрзо. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. 3 : нашата продавница продава одржување класа прибор за одржување и технички персонал, пред купување, ве молиме да се утврди за да купат добра камера симптоми, 4. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
За Canon A3300 A3200 PC1589
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
за canon
Пакет:
Yes

Слични производи