.

.

5PCS/Нови Леќи на камерата се Фокусира Flex Кабел За Nikon L12 L15 Дигитална Камера Поправка Дел

5PCS/Нови Леќи на камерата се Фокусира Flex Кабел За Nikon L12 L15 Дигитална Камера Поправка Дел

DEN 264.96
Количината на стоката
Тековен

Опис на производот Топло прашува : 1.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа од приемот на плаќање. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија.За да се направи вашето купување искуство јасна еден,задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата. 7 : Производи испрати по купувачи, ве молиме бидете сигурни да се внимателно ги следиме на информации за превоз, во навремено со единствен број на локални поштенски истраги, да не предизвикаат непотребно оштетување. Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.Ако ви треба помош, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние wholeheartedly за вашата услуга. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 5 работни дена од денот на купување. 2 : бидејќи на дигитални додатоци, количина е премногу, сите не успеа да го испратите, драги во нашата продавница не го најде производот што треба, ве молиме контактирајте со сервисот. 5symptoms на misjudgment, оваа продавница не е одговорен.Нашите приоритетни методи се Т/T(Telegraphic Transfer),и ние, исто така, ја прифати western union и paypal. Поздрави да ја посетите било кој од моите други предмети.Ние ќе брод надвор од објект од Експрес, и превозот време е 3-4 дена. кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти.

Детални карактеристики

Компатибилен Бренд:
За NIKON
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
За Nikon L12 L15

Слични производи