.

.

НОВА Решетка Shutter Flex Кабел За SONY DSC-F828 F828 Дигитална Камера Поправка Дел

НОВА Решетка Shutter Flex Кабел За SONY DSC-F828 F828 Дигитална Камера Поправка Дел

DEN 187.20
Количината на стоката
Тековен

5symptoms на misjudgment, оваа продавница не е одговорен. 7 : Производи испрати по купувачи, ве молиме бидете сигурни да се внимателно ги следиме на информации за превоз, во навремено со единствен број на локални поштенски истраги, да не предизвикаат непотребно оштетување. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа од приемот на плаќање. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.Агенцијата за испорака не е некои земји купувачите, ве молиме бидете сигурни да се лично со единствен број на локални поштенски за pick-up.Изберете најзгодно за вас ! Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Поздрави да ја посетите било кој од моите други предмети.Ако ви треба помош, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние wholeheartedly за вашата услуга.Опис на производот Топло прашува : 1.Нашите приоритетни методи се Т/T(Telegraphic Transfer),и ние, исто така, ја прифати western union и paypal. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 5 работни дена од денот на купување.

Детални карактеристики

Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за Sony
Број На Модел На:
За SONY DSC-F828 F828

Слични производи