.

.

32PCS/МНОГУ Злато и сребро серија DIY декорација на хартиена трака washi лента

32PCS/МНОГУ Злато и сребро серија DIY декорација на хартиена трака washi лента

DEN 950.40
DEN 760.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип:
селотејп
Бренд Име:
М&G
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента

Слични производи