.

.

АА 5-13MM Шампањ Слатководни Бисер Клип На Dangle Обетки Мода Лејди Свадба Партија Подарок Накит

АА 5-13MM Шампањ Слатководни Бисер Клип На Dangle Обетки Мода Лејди Свадба Партија Подарок Накит

DEN 840.00
DEN 731.00
Количината на стоката
Тековен

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за Накит
Секоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!
Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

Детални карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Нередовните
Материјал:
бисер
Бренд Име:
ХАИ YING ЛИ ВЕИ
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
FN182
накит:
бисер earring
бисер одделение:
ААА
бисер сјај:
Висок
Бисер Тело:
Со Ситни Флеки
Бисер Форма:
Монета Рамен
бисер nacre:
сите(100% nacre)
бисер боја:
Шампањ
earring кука:
925 sterling silver кука

Слични производи