.

.

EMMAYA Бренд CZ Накит Класичен Голема водена Капка Луксузни Кубни Циркони Кристал Камен Свадба Булчински Обетки За Невести

EMMAYA Бренд CZ Накит Класичен Голема водена Капка Луксузни Кубни Циркони Кристал Камен Свадба Булчински Обетки За Невести

DEN 278.88
DEN 190.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Бренд Име:
Emmaya
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ЕТ-206-9
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Слични производи