.

.

Црна Druzy Agates Шарм Жените Обетки Накит Злато Electroplated Тркалезна Форма Обетки Круг Druzy Накит Во 8 mm ER5143

Црна Druzy Agates Шарм Жените Обетки Накит Злато Electroplated Тркалезна Форма Обетки Круг Druzy Накит Во 8 mm ER5143

DEN 2613.12
Количината на стоката
Тековен


Тркалезна форма шарм Титаниум позлатен накит Злато заврши капка обетки Околу 8 mm 10 пара за продажба Boho дизајн на накит

Детални карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
hayaroma
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ER5143
Пол:
Жените
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Druzy Ахат
позлата:
злато заврши
боја:
Црна
Големина:
8мм

Слични производи