.

.

PULCHRITUDE 20pcs/многу Метални Легури од Цинк Писмо Сакаат Конектор Пердув Pendant Лист Шарм Earing Pendant Diy Накит Одлуки C0660

PULCHRITUDE 20pcs/многу Метални Легури од Цинк Писмо Сакаат Конектор Пердув Pendant Лист Шарм Earing Pendant Diy Накит Одлуки

DEN 230.40
DEN 207.00
Количината на стоката
Тековен


Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.

Детални карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
PULCHRITUDE
Обликотшема:
Пердув
Број На Модел На:
C0660
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
боја:
антички сребрен ; антички бронза;кс злато
Количина:
20 парчиња/многу
големина на конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm
Тежина:
1.6-2.7 g/парче
Големина:
16mm*64mm-16mm*76mm

Слични производи