.

.

JOOLIM Накит трговија на Големо/2017 Luxe Розова Стакло Макси Изјава Dangle Earring Лустерот Earring Висока Мода Накит

JOOLIM Накит трговија на Големо/2017 Luxe Розова Стакло Макси Изјава Dangle Earring Лустерот Earring Висока Мода Накит

DEN 209.28
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Joolim
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
JLE170614016
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Големина:
6.7 cm*3.3 cm
Тежина:
26g

Слични производи