.

.

925 sterling silver & злато боја мода накит облак Dangle рачно изработени Обетки earring со кристал и бисер за жените подарок

925 sterling silver & злато боја мода накит облак Dangle рачно изработени Обетки earring со кристал и бисер за жените подарок

DEN 422.40
DEN 422.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Метална боја:
Злато Во Боја, Сребрена Боја
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Нередовните
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
6AA9-2/6AA10-2

Слични производи