.

.

WANDO Африкански Tassel Обетки за Жените Златна Боја Шарм Earring Накит Етиопија,Нигерија,Конго,Арапските Подарок љубов обетки we11

WANDO Африкански Tassel Обетки за Жените Златна Боја Шарм Earring Накит Етиопија,Нигерија,Конго,Арапските Подарок љубов обетки

DEN 336.00
DEN 242.00
Количината на стоката
Тековен

INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO
INFORMACIÓN SOBRE el PRODUCTO
[marca] WANDO Африкански Tassel Обетки за Жените Златна Боја Шарм Earring Накит Етиопија,Нигерија,Конго,Арапските Подарок љубов обетки we11
[Piedra директорот] Вистински 18 K злато позлата [Боја] Златна боја
CARACTERÍSTICA :
Љубовник,Сопруга&Сопруг,Девојка&Дечко
мора да се има квалитет
Фотографијата беше не постапува во реално време
Напомена : Материјал : 24k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.
Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа. Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање, Подароци, Партија
Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL/Федекс/UPS/ Aramex слободно.,но, не вклучувајќи данок. ( Различни земји ќе се произведуваат различни вредност обичај данок,обично ние пополни во декларираната вредност е половина од вистинската вредност на стоката. Ако вашата земја има посебна тарифа политика, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се според вашето барање да се справи со стока ПОБРЗО ) Проценето Време на Пристигнување Кина пост : околу 15 до 45 дена Epacket : околу 10 до 15 дена DHL/UPS/Федекс/Aramex : околу 3-8 работни дена ЕМС : за 7-20 дена

Детални карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
We11
is_customized:
No
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Бренд Име:
wando
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар

Слични производи