.

.

Луксузна ААА кубни циркони Капка Обетки Голем Круг диск Dangle Обетки Жените Невестата Партија Свадба Накит Бело Злато Боја

Луксузна ААА кубни циркони Капка Обетки Голем Круг диск Dangle Обетки Жените Невестата Партија Свадба Накит Бело Злато Боја

DEN 1149.12
DEN 758.00
Количината на стоката
Тековен


Накитот е пломба висок квалитет и вистински Австрија кристал (strass и компоненти полу-кристал) да се направи секој објект повеќе брилијантен и вредни!
(Еден Инч е еднаква на 25 mm/2.5 Сантиметар)
големината на обетки : 2.3 см*4.5 cm
18k бело злато обложено со пенливи кубни циркони,
Високо полиран алуминиум
Никел слободни & противалергиски

Детални карактеристики

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
R0440502011
Бренд Име:
kavnar
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Еколошки Стандарди:
Никел Олово Кадмиум Слободни

Слични производи