.

.

Тркалезна Форма Agates Druzy Earring, Златен Круг Druzy Шарм Earring, Бакар Earring Жените Накит Во 8мм ER5142

Тркалезна Форма Agates Druzy Earring, Златен Круг Druzy Шарм Earring, Бакар Earring Жените Накит Во 8мм ER5142

DEN 2613.12
Количината на стоката
Тековен


Тркалезна форма шарм Титаниум позлатен накит Злато заврши капка обетки Околу 8 mm 10 пара за продажба Boho дизајн на накит

Детални карактеристики

Метална боја:
Бела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
hayaroma
Метали Тип:
Титаниум,Бакар
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ER5142
Материјал:
Druzy Ахат
позлата:
злато заврши
боја:
Бела
Големина:
8 mm

Слични производи