.

.

JURAN 2018 Висок Квалитет на жените обетки Креативни класичен акрилик tassel капка Обетки нов дизајн подарок трговија на големо изјава earring

JURAN 2018 Висок Квалитет на жените обетки Креативни класичен акрилик tassel капка Обетки нов дизајн подарок трговија на големо

DEN 132.48
DEN 119.00
Количината на стоката
Тековен


JUJIA 3 Нови бои памук tassel обетки мода жените изјава dangle капка Обетки за жените Fringing обетки накит

Детални карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
juran
Број На Модел На:
50385
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
техника nology:
моден обетки
Процесот:
Студ Обетки
Изработка:
Капка Обетки
Qua lity:
обетки за жени
планирам:
dangle обетки
ptan:
бренд обетки
дизајн:
партија обетки
excog itation:
tassel обетки
exo / loit:
FIRENZE ДОПОЛНИТЕЛНИТЕ КАПКИ

Слични производи