.

.

Нови Розова Симпатична lollipop девојка Пасош Покрие СТП Кожа Жените Пасош/Кредитна Карта Носителот Заштитник Покрие Случај 100G

Нови Розова Симпатична lollipop девојка Пасош Покрие СТП Кожа Жените Пасош/Кредитна Карта Носителот Заштитник Покрие Случај 100G

DEN 662.40
DEN 364.00
Количината на стоката
Тековен


5688048528409912 Најновите Стил US $ 14.20 /парче US $ 33.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 6.00 /парче US $ 35.60 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 32.00 /парче US $ 20.00 /парче US $ 5.00 /парче US $ 15.99 /парче US $ 26.80 /парче US $ 18.90 /парче US $ 2.89 /парче
Големина : lenght*ширина*Висина (14.1*11.3*1cm) Материјал : СТП Кожа Внатрешна структура : 5 карта сопствениците, 1 слика носителот, пари џеб,1 пасош ,авионски билет, шопинг картичка), memo (мемо пари Ние и ветуваме : Сите слика зема во вид. "она што можете да го видите во сликата што е на дофат на раката."

Детални карактеристики

Бренд Име:
Mcneely
Пол:
Жените
Главен Материјал:
PU
Употреба:
Кредитна Картичка
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Знаци
Затворање Тип:
Не Патент
Обликот:
Кутија
Број На Модел На:
Симпатична lollipop девојка Жените Пасош Маска
Материјал Состав:
СТП Кожа
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
11.3cm
Објектот Должина:
14.1cm
Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Жените Пасош боја Маска:
Пинк
Жените Пасош Покрие Материјал:
СТП Кожа
Жените Пасош Покрие lenght:
14.1 cm
Жените Пасош Покрие ширина:
11.3 cm
Жените Пасош Покрива Внатрешната структура:
5 карта сопствениците, 1 слика носителот, пари џеб,1 пасош ,авионски билет
Жените Пасош Покрие стил:
Мода ,симпатична
Жените Пасош Покрие Тежина:
0.1 кг
Жените Пасош Покрие Пол:
девојки,жени,дами.
Жените Пасош Се Покријат Пакет:
независна пластични кеси пакување!

Слични производи