.

.

Rocketek USB 2.0 Smart Card Reader одделот за одбрана Воена ЦАЦ Заеднички Пристап/Банкарска картичка/ID/SD/Micro SD/ТФ/MS/М2/sim картичка адаптер

Rocketek USB 2.0 Smart Card Reader одделот за одбрана Воена ЦАЦ Заеднички Пристап/Банкарска картичка/ID/SD/Micro SD/ТФ/MS/М2/sim

DEN 736.80
DEN 471.00
Количината на стоката
Тековен

т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.т-производ {баласт : 0;flex-насока : колона !важно}.3 "фолксваген"; маргина : 2.

Детални карактеристики

Тип:
Micro SD,SD Картичка,MMC Картичка,Memory Stick Картичка,SIM-Картичка
Картичка Слотови:
Сите во 1 / Мулти во 1
Бренд Име:
Rocketek
Интерфејс:
USB
Инсталација:
Надворешни
Број На Модел На:
RT-SCR10
Пакет:
Yes
Инсталација:
Внатрешна
is_customized:
yes
Describle:
sd картичка smart картичка
боја:
Црна
превозот:
Бесплатен превозот
маска:
со капак
smart картичка:
smart card reader
SIM картичка:
SIM картичка
цац:
цац дод
Без разлика дали или не оригиналниот:
оригиналниот

Слични производи