.

.

Rocketek typec висок квалитет на Алуминиум супер мини USB OTG 2.0 Тип-C читач на картички Адаптер тип c ТФ/Micro SD за mac ер/книга imac

Rocketek typec висок квалитет на Алуминиум супер мини USB OTG 2.0 Тип-C читач на картички Адаптер тип c ТФ/Micro SD за mac ер/книга

DEN 239.04
DEN 144.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Бренд Име:
Rocketek
Картичка Слотови:
Еден
Тип:
Micro SD
Инсталација:
Надворешни
Број На Модел На:
RT-TCR4
Интерфејс:
Тип-В
Пакет:
Yes
Име:
Rocketek
Инсталација:
Надворешни
is_customized:
yes
Describle:
Micro SD картичката преку usb адаптер
боја:
Сребро.
превозот:
Бесплатен превозот
Преносни:
Лесно да се носат
USB:
usb 2.0 тип в
Соодветните предмети 1:
mac
Се применува објекти 2:
тип-c телефон

Слични производи