.

.

Отпечаток Читателот За Lenovo ThinkPad X230 X230i T530 T530i W530 Серија, FRU 48.4QE17.011 04W3899

Отпечаток Читателот За Lenovo ThinkPad X230 X230i T530 T530i W530 Серија, FRU 48.4QE17.011 04W3899

DEN 864.00
Количината на стоката
Тековен


Превозот И Ракувањето Со
1. Верувам дека комуникацијата е најдобар начин да го реши проблемот.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Детални карактеристики

Картичка Слотови:
Еден
Бренд Име:
KHY
Инсталација:
Внатрешна
Интерфејс:
PCI
Број На Модел На:
x230
Тип:
SD Картичка
Пакет:
No

Слични производи