.

.

SPC430 Тонер Кертриџ Чипови За Ricoh Lanier Savin СП C 430 431DN 440 ЛП 137 142 ЛП 37 42 C430 C431DN C440 LP137 LP142 LP37

SPC430 Тонер Кертриџ Чипови За Ricoh Lanier Savin СП C 430 431DN 440 ЛП 137 142 ЛП 37 42 C430 C431DN C440 LP137 LP142 LP37

DEN 1977.60
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

боја:
C, Y, Б.К., М, Црна и Шарени
Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
SPC430
Применливи Опрема:
Photocopier
Компатибилен Бренд:
RICOH
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Чип Вид:
тонер чип
боја:
црна цијан магента жолта
Региони:
Втората светска војна(низ целиот свет)
Страница Принос:
Црна
Количина:
5set/многу KMCY/set 4pcs/set 20pcs/многу
брза испорака:
Во рок од 2~5 работни дена
Употреба во :
За Ricoh Lanier Savin СП C430 431DN 440 LP137 142 CLP 37 42
Функција:
компатибилен нови
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
Име на производ:
SPC430 Тонер Чип За Ricoh СП C430 431DN 440 LP137 142 CLP 37 42

Слични производи