.

.

за Xerox VersaLink B400/B405 тапан чип 101R00554 65K

за Xerox VersaLink B400/B405 тапан чип 101R00554 65K

DEN 1416.00
Количината на стоката
Тековен


Испраќаат КОЛИЧИНА
Како и обично 10pcs испраќаат. Можете да забелешка вашето барање количина кога се одржи редот.
Компатибилен
со
за Xerox Versa Link B400/B405 тапан чип
Верзија
Светот
Боја
Моно
Принос
65 K
ОЕМ број
101 R00554
106 R03582(CT202556)
Б.К.
13.9 К
За Xerox Versa Link B400/B405 Тонер чип EXP
106 R03584(CT202557)
Б.К.
24.6 К
106 R03585
Б.К.
24.6 К
За Xerox Versa Link B400/B405 Тонер чип
101 R00554 Drum
Б.К.
65 K
За Xerox Versa Link B400/B405 Тапан чип
Повратни информации со 5 ѕвезди за вашиот референца.

Детални карактеристики

Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Број На Модел На:
за Xerox VersaLink B400/B405 чип
Бренд Име:
DOINK
Компатибилен Бренд:
XEROX
Структура:
Тонер Кертриџ
боја:
МОНО
верзија:
WW
за Xerox:
чип
за Xerox VersaLink B400 чип:
Тапан чип
за Xerox VersaLink B405 чип:
Кертриџ Чип
Принос:
65K
101R00554:
ФАБРИЧКИ ЧИП
примерок ред:
Прифатливо
слободни:
превозот
Висок:
квалитет

Слични производи