.

.

Беж Платно Шопинг Рамо Врвот Tote Купувач Торба Случај Плик M

Беж Платно Шопинг Рамо Врвот Tote Купувач Торба Случај Плик M

DEN 359.04
Количината на стоката
Тековен

Идеален за шопинг, изработка, печатење и уметнички дела да се применува. Практична шопинг кеси изработени од Платно, овие кеси се ecofriendly алтернатива на пластични кеси кои се на располагање. Овие кеси може да се користи повторно и повторно. Тие се лесен, силен и издржлив и може да се мијат во машина ниска температура од 30 степени. Тоа е разноврсна кеси, тие може да се користи како шопинг кеси и тие исто така може да биде персонализирана за занает цели. Идеален за шопинг, изработка, печатење и уметнички дела да се применува.
Практична шопинг кеси изработени од Платно, овие кеси се ecofriendly алтернатива на пластични кеси кои се на располагање. Овие кеси може да се користи повторно и повторно.
Тие се лесен, силен и издржлив и може да се мијат во машина ниска температура од 30 степени.
Тоа е разноврсна кеси, тие може да се користи како шопинг кеси и тие исто така може да биде персонализирана за занает цели.
Боја : Беж
Големина : Прибл. M 30*37cm
Материјал : Платно
Пакет Се Вклучени :
1 x Платно Шопинг Торба
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Детални карактеристики

Главен Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Моден
Тип На Објект:
Кеси
Бренд Име:
FONMOR

Слични производи