.

.

Отворено Играчка 15 МИЛИОНИ Голем 3D Змејот Цевка во Облик на Parafoil Октопод Змејот Ripstop Најлон Мека Ткаенина Змејот

Отворено Играчка 15 МИЛИОНИ Голем 3D Змејот Цевка во Облик на Parafoil Октопод Змејот Ripstop Најлон Мека Ткаенина Змејот

DEN 7199.52
Количината на стоката
Тековен


Отворено Играчка 15 МИЛИОНИ Голем 3 D Змејот Цевка во Облик на Parafoil Октопод Змејот Ripstop Најлон Мека Ткаенина Змејот
Опис на Материјалот : Ripstop Најлон Боја : Како на сликата покаже Должина : 49ft / 15 МИЛИОНИ Правец на Опсегот : 12~38 mph Нето Тежина : 2.5 kg Вкупна Тежина : 2.5 KG - 3 KG
Слики од вистински производи
Плаќање Можеме да го прифатиме Кредитна Картичка, Web Money, T/T, Western Union, Qiwi Паричник, Boleto, SOFORT Банкарство, итн. Пратката Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по уплатата примена; Ние обично напишете ниска цена на пратката површината за да се избегне данок; приемникот треба да биде одговорен за данок или должност обвинет од страна на својата земја. Купувачот Треба Да Знаеме дека Ние гарантираме нула ризик купување искуство за вас. Ако не можете да примите објект во рамките на заштита на време, контактирајте со нас да се продолжи. Ако објектот не е во право или скршени, контактирајте со нас пред да замине повратни информации или отворање на спорот. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете ги 5-ѕвезда и споделување со вашите пријатели. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде прекрасно шопинг искуство.

Детални карактеристики

боја:
Зелена
Пол:
Унисекс
Обликот:
Долго
Kites Додаток Тип:
Змејот & Ролна Торба
Тип На Објект:
Сет
Број На Модел На:
KT2702
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
emmakites
Возраст Опсег:
Grownups
Предупредување:
Лета овој змејот во отворена место

Слични производи