.

.

Нови 1pcs GH-101-А 50Kg Одржување Капацитет Вертикален Тип Flanged База Директно се Справи со Брз Рака Tool Toggle Менгеме

Нови 1pcs GH-101-А 50Kg Одржување Капацитет Вертикален Тип Flanged База Директно се Справи со Брз Рака Tool Toggle Менгеме

DEN 114.24
DEN 87.00
Количината на стоката
Тековен


Нови 1pcs GH-101-А 50 Kg Одржување Капацитет Вертикален Тип Flanged База Директно се Справи со Брз Рака Tool Toggle Менгеме
Спецификација
Име На Производ За Да Се Префрлате Менгеме
Одржување Капацитет 50kg
Модел GH-101-А
Бар Отвора 100°
Се Справи Со Се Отвора 56°
Вретено се Снабдува М5 x 40
Тежина 71g/pc
Пакет 2 парчиња за да се Префрлате Менгеме

Детални карактеристики

Бренд Име:
Xueliee
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Комбинација Клешти
Примена:
Мулти Функционални
Број На Модел На:
GH-101-А
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Мултифункционален

Слични производи