.

.

11 Инчи Рамен Устата Силна Клешти За Заклучување Crimping Клешти Рака Алатка Crimper Herramientas Бесплатен Превозот

11 Инчи Рамен Устата Силна Клешти За Заклучување Crimping Клешти Рака Алатка Crimper Herramientas Бесплатен Превозот

DEN 955.20
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина(инчен):
11 Инчи
Материјал:
Јаглероден Челик
Бренд Име:
9USEMACHINE
Тип:
Заклучување Клешти
Plier Стил:
кинески
Примена:
Мулти Функционални
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
275mm
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Карактеристики:
Мултифункционален

Слични производи