.

.

100 КОМПЈУТЕРИ Нане калај кутија мали подароци кутија за накит гумите за џвакање кутија железо мини торба за мали Edinburgh телефон картичка контејнер за пакување на таб

100 КОМПЈУТЕРИ Нане калај кутија мали подароци кутија за накит гумите за џвакање кутија железо мини торба за мали Edinburgh телефон

DEN 1599.36
DEN 1184.00
Количината на стоката
Тековен


4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Функција : многу погодна за нане, мали слатки,мали подарок пакување. Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
За руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
За Бразилската/Аргентина/Чиле клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CUIT, CPF или CNPJ ).
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
5) Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние не ќе наплата тебе. Транзит време може да се разликува одлагање, особено за време на сезона.
6) Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Име на производ : мали правоаголни бонбони калај кутија/нане калај кутија Големина : 58x45x15mm Материјал : tinplate Печатење : нема Печатење, само со храна одделение слој.

Детални карактеристики

Тип:
Клип Носителот & Фармацевт
Број На Модел На:
58*48*15mm
Материјал:
Метал

Слични производи