.

.

Нови 13pcs Види Поправка Алатка за Полнење Поставите Види Случај Настроената Линк Пролет Бар Смена Шрафцигер Tweezer Часовничар Посветен Уред Т1

Нови 13pcs Види Поправка Алатка за Полнење Поставите Види Случај Настроената Линк Пролет Бар Смена Шрафцигер Tweezer Часовничар

DEN 747.84
DEN 643.00
Количината на стоката
Тековен


Нови 13pcs Види Поправка Алатка за Полнење Поставите Види Случај Настроената Линк Пролет Бар Смена Шрафцигер Tweezer Часовничар Посветен Уред
Функција : - Мали, лесни, лесен за употреба и издржливи. - Преносни рака кутија сет дизајн, лесно да се носат. - Може да се постави во различни позиции за различни големина случаи. - Заврши види поправка алатка, добар помошник на вашиот часовник. - Алатка за поставување вклучувајќи : Прилагодено случај бенд линк смена, прилагодено случај го отклучите, од не ' рѓосувачки челик менгеме, на пролет бар смена, носителите види случај, види случај настроената нож, 3pcs прецизност шрафцигер, 3pcs pin удар, чување и резервни pin. Големина на : 3pcs прецизност шрафцигер : 1.0 mm, 1.2 mm, 1.4 mm. 3pcs pin удар : 0.9 милиметри, 0.9 милиметри, 1.0 mm. Тип : Поправка алатка Пакет тежина : 0.583 кг Пакет големина (L x W x H) : 20.50 x 10.00 x 4.00 cm / 8.07 x 3.94 x 1.57 инчи Пакет Содржина : 1 x Зглоб Види Поправка Алатка за Поставување Безбедност на производите Disclaimer : не Можеме да го прифатиме никаква одговорност или обврска за злоупотреба на овој или било кој друг производ. Сите наши производи се широко се тестирани за да се усогласат со ригорозни и строга КК стандарди. За одредени производи (на пример, играчки, ножеви и др.), ние препорачуваме соодветен надзор како што не може да биде одговорен за злоупотреба или несреќи.

Детални карактеристики

Тип:
клуч сет
Карактеристики:
Не се лизга,Двојно Крајот,Dismountable,Мултифункционални
Бренд Име:
Xueliee
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
види поправка алатка за полнење
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи