.

.

5Pcs/Set Т Тип Рака Завртка Тема Допрете Клуч Вежба за Полнење M3 M4 M5 M6 Постави w/Клуч

5Pcs/Set Т Тип Рака Завртка Тема Допрете Клуч Вежба за Полнење M3 M4 M5 M6 Постави w/Клуч

DEN 152.16
Количината на стоката
Тековен

Т-облик или 7 зборот облик дизајн, може да една рака функционирање, лесен за употреба. 100% Сосема нов и висок квалитет. Издржливи, и долг животен век. Дршката направен од висок квалитет, имајќи челик, чак направени од легиран челик. Погоден за поправка на велосипед, соберете мебел, машини производство, и др. Карактеристики : Материјал : Цинк Легура(Клуч)+Топката Имајќи Челик(Конец Допрете) Тема Допрете Големина : M3/M4/М5/M6 Количина : 1 Set/5 Компјутери answer : ___________________________ Note : прирачник мерења на локации, може да се 1-2mm грешка,ве молиме да се разбере. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Клуч 4 x Рака Завртка Тема Славини

Детални карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
1A10433W612
Тип:
допрете клуч
Карактеристики:
Мини

Слични производи