.

.

TAK--111 Нов Дизајн Maman est une Reveuse Tassel Копче Синџир Те Сакам Maman Круг Стаклена Купола Keyring за Жени

TAK--111 Нов Дизајн Maman est une Reveuse Tassel Копче Синџир Те Сакам Maman Круг Стаклена Купола Keyring за Жени

DEN 134.40
DEN 74.00
Количината на стоката
Тековен


Ако времето за испорака завршува биде подолго отколку што се очекуваше прашуваме за вашето разбирање и трпение.
Поштата, Обичаи и Временските услови не се во наша контрола. Но квалитет проблем HZSHINLING, ве молиме контактирајте со нас или испрати назад на стоки, ние ќе ги врати вашите целосна исплата или да се обезбеди повторување на услугата, а ќе се обрне на превозот надомест.
Нема shippment за време на викендите и на големите празници.
Ако сакате овие брз начин, pls слободно контактирајте со нас веднаш.Предмет : TAK111 Нов Дизајн Maman est une Reveuse Tassel Копче Синџир Те Сакам Maman Круг Стаклена Купола Keyring за Жените Боја : Бела , Виолетова , Сива , Сина , Портокалова , Црвена , Црна , Зелена , Розова , Жолта , Магента
Превозот :
Сите земја бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Yanwen Економски Воздух Mail
Обично тоа ќе потрае околу 30-60 дена за испорака .
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди за нас, ви Благодарам многу!
Ако сте незадоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти
.
Нашата супериорност :
-Евтини
-Квалитетот контролирани
-МАЛИ ЦЕЛ прифатливо, ОЕМ или ODM добредојде
-Брзо испорака
-НОВ ДИЗАЈН прашање на нашата веб страница често, добредојдовте да ја посетите кога сте слободни.
Ние, исто така може да испрати од DHL, UPS-от, Fedex и EMS и така натаму.
Ако сакате брза испорака ,можете да изберете и други превозот метод кога ќе го поставите цел .

Детални карактеристики

Гем Боја:
Бела, Црна, Зелена, Црвена, Сива, Сина, Жолта, Розова, Виолетова, Портокалова
Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
TAK--111
Материјал:
Стакло
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Стакло Cabochon Големина:
25mm
tassel должина:
6cm
Метална боја:
Сребро.
Tassel Боја:
Виолетова ,Црвена,Жолта,Розова ,Сива....
Објектот:
Maman Tassel Копче Синџир

Слични производи