.

.

50PCS 1m(Должина)*8мм(Ширина) Долго Ремени Sequins СТП Кожни Нараквици Одговара 8мм Слајд Шарм Слајд Писма DIY Додатоци

50PCS 1m(Должина)*8мм(Ширина) Долго Ремени Sequins СТП Кожни Нараквици Одговара 8мм Слајд Шарм Слајд Писма DIY Додатоци

DEN 1247.52
DEN 1073.00
Количината на стоката
Тековен

4") должина /8мм ширина Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0. ако не 100% задоволни со објектот, враќање на содржина како нова за наплата или замена.
Ако го промените, ве молиме да ни кажете преку порака.0394 инчен Забелешка : 1., Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање.
3) Не Превозот на Викенд и Јавни Празници. Ние ги испратите на предмети по случаен избор, не можете да изберете боја, можеби бојата не покажа на сликата.
5) Ако е потребно побрзо испорака(DHL), тоа треба да плаќаат екстра $18
6) Ние не сме одговорни за должност или увоз доход. Вие не може да се однесуваат на големината покажа на слики, ако сакате да знаете вистинската големина, ве молиме проверете ја големината пред купување или наддавање.
2) точки ќе бидат испратени на вашиот Потврди Адреса .
Можеби задоцнување поради царинските транзит станици и др. Ви благодариме за разбирањето!
. ако сакате да изберете боја, треба да се купи 50 PCS за секоја боја најмалку.
Тип : Wristband Појас Состојба : 100% Сосема Нов Потекло : Nanjing, Кина Материјал : Sequins СТП Кожа Боја : Мешана Боја Количина : 50 PCS Големина : 1m(39. Поврат на трошоците е на сметка на купувачот. Превозот
1) Точки ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање. Ние ќе го ценат, ако може да ни даде шанса да се направат нештата право за вас. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
MDNEN
Број На Модел На:
GZ-072
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Метали Тип:
кожа
Должина(инчи):
1M
Ширина(инчи):
8мм
is_customized:
Yes
Појас Должина:
100 cm

Слични производи