.

.

2018 Нови Симпатична Greyhound Куче Животинско Злато Сребро Позлатен Лим Pendant Keychain За Торба За Во Автомобил Жени Мажи Копче Прстен Љубов Накит K139

2018 Нови Симпатична Greyhound Куче Животинско Злато Сребро Позлатен Лим Pendant Keychain За Торба За Во Автомобил Жени Мажи

DEN 177.60
DEN 98.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
mdogm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
5.2*2.1 CM
Метална боја:
Античкиот Позлатен Сребрен,Антички Злато Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс

Слични производи