.

.

Нови poodle симпатична куче шарм pendant ysk0956painting маслото паричникот торба копче синџир на модата жените накит, подароци

Нови poodle симпатична куче шарм pendant ysk0956painting маслото паричникот торба копче синџир на модата жените накит, подароци

DEN 160.80
DEN 129.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Гем Боја:
Бела
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Z
Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Lucite
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ysk096
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Тип На Проект:
шарм
Класичен или моден:
Класичен
Земји, продуцент:
Yiwu град, провинција жеџијанг,
Тежината на:
30g
Применливи Луѓе:
Најчесто користени
Обичај:
Yes

Слични производи