.

.

Мис Дама Креативни Животни Слон Легура Кристал Keychain Креативни Моделирање Pendant Украси Копче Синџир Keyrings Накит

Мис Дама Креативни Животни Слон Легура Кристал Keychain Креативни Моделирање Pendant Украси Копче Синџир Keyrings Накит

DEN 234.24
DEN 129.00
Количината на стоката
Тековен


Бренд Име : Tian Bo
Количина : 1 Pcs
Кристал : ААА Австриската Кубни Циркони
Боја : види слика
Еколошки Стандард : Олово & никел слободни
Подарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски
100% ГИ ЗАДОВОЛИ : 100% ВРВНА УСЛУГА

Детални карактеристики

Бренд Име:
tianbo
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
YSK697
Материјал:
Кристал
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
чанта pendant
вид бизнис:
производител
Трговија на големо:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Подарок за:
жените девојка деца неколку љубовник најдобар пријател
Шарм за:
жените дами кеси чанти шарм accessorie
Процес на производство:
рачно ткаени + позлата
Pendant Големина:
6.8*4.8 cm

Слични производи