.

.

MQCHUN Мода Суперхерој Филм супер Жена Вистината Ласо Keychains Pendant Копче Прстен Држачот за Жени Мажи Накит за Подарок-50

MQCHUN Мода Суперхерој Филм супер Жена Вистината Ласо Keychains Pendant Копче Прстен Држачот за Жени Мажи Накит за Подарок-50

DEN 168.96
DEN 86.00
Количината на стоката
Тековен


MQCHUN Мода Суперхерој Филм супер Жена Вистината Ласо Keychains Pendant Копче Прстен Држачот за Жени Мажи Накит за Подарок-50 Предмет Тип : Keychain Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 4.4*5.7 cm Тежина : 18.3 G Пакет се вклучени : 1pcs keychian со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
cy
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MQCHUN
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Слика
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
како на слика
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
Тип На Објект:
keychain
Стил:
мода,нов,филм
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина(Zhengjiang)
Логистика политика:
Ако се купи вкупниот износ до $150. ние ќе се обезбеди побрз за испорака метод

Слични производи