.

.

2018 Мода Метал Куче Во Облик На Копче Синџирите За Накит Белгискиот Malinois Куче Копче Синџири

2018 Мода Метал Куче Во Облик На Копче Синџирите За Накит Белгискиот Malinois Куче Копче Синџири

DEN 124.32
DEN 84.00
Количината на стоката
Тековен


Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL. За CPOSPP, CPAM, можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За e Packet , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За DHL , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу :
Големина : pendant мерки за прибл. 1.3 x 2.8 cm (0.5 x 1.1 инчи).
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Виза, QIWI, Зачувам, Кредитна Картичка, Western Union и Т/Т(Банкарски)
2. Купувачот Заштита :
Aliexpress ослободување на плаќање на нас само откако ќе се потврди на испорака на вашата нарачка.
Ако пакетот е изгубена, украдена или оштетена, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосно покривање, вклучувајќи го и превозот сте платиле.

Детални карактеристики

Бренд Име:
sykesha
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Метална боја:
Сребро.
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
YSK-5009
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
1.3*2.8 cm

Слични производи