.

.

G493 Симпатична Оригинални Јапонски аниме слика гума, Силикони сладок мирис мобилен телефон шарм/клучни синџир/рака

G493 Симпатична Оригинални Јапонски аниме слика гума, Силикони сладок мирис мобилен телефон шарм/клучни синџир/рака

DEN 160.32
DEN 136.00
Количината на стоката
Тековен


Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратите
За 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите
$120
G493 Симпатична Оригинални Јапонски аниме слика гума, Силикони сладок мирис мобилен телефон шарм/клучни синџир/рака
Материјал : Гума

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
WKOUD
Метална боја:
Никој
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Гума
Метали Тип:
Гума

Слични производи