.

.

Премиум Кожа Копче Синџир Покритие за BMW X3 Х5 Z3 Z4 3 5 7 СЕРИЈА E38 E39 E46 E83 М5 325i

Премиум Кожа Копче Синџир Покритие за BMW X3 Х5 Z3 Z4 3 5 7 СЕРИЈА E38 E39 E46 E83 М5 325i

DEN 527.52
DEN 332.00
Количината на стоката
Тековен


Премиум Кожа Копче Синџир Покритие за BMW X3 Х5 Z3 Z4 3 5 7 СЕРИЈА E38 E39 E46 E83 М5 325i
Опис :
Предмет Тип : Внесете Маска
Име на модел : за BMW X3 Х5 Z3 Z4 3 5 7 СЕРИЈА E38 E39 E46 E83 М5 325i
Материјал Тип : Вистинска Кожа

Детални карактеристики

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
decofit

Слични производи