.

.

4pcs Авто Задните Трупот & Предната Хауба Гасни Амортизери Лифт Поддржува Амортизерите Обвинет Пролет За 2002-2003 Година 2004 2005 Audi A4 A4 Quattro

4pcs Авто Задните Трупот & Предната Хауба Гасни Амортизери Лифт Поддржува Амортизерите Обвинет Пролет За 2002-2003 Година 2004

DEN 3260.16
DEN 2967.00
Количината на стоката
Тековен

Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.98
Задните Трупот :
Должина на продолжена (инчи)11.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.03
Компресирани Должина (инчи)15.73
Компресирани Должина (инчи)8.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. Ве молиме проверете ја локацијата и должината на вашата оригинална лифт поддршка пред да го купите! Ви благодариме!
Пакет се вклучени :
2 парчиња Авто Предната Хауба Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
2 парчиња Авто Задните Трупот Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket. Ви благодариме
4pcs Авто Задните Трупот & Предната Хауба Гасни Амортизери Лифт Поддржува Амортизерите Обвинет Пролет За 2002-2003 Година 2004 2005 Audi A4 A4 Quattro
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика
Предната Хауба : Продолжен Должина (инчи)28.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.

Детални карактеристики

A4-Година:
2002,2004,2005,2003
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Поставување на Возило:
Задните Трупот & Предната Хауба
Бренд Име:
XIANGSHANG
Производителот Дел Број:
Подигнете Поддршка Гас Кочење Пролет За 2002-2005 Audi A4 A4 Quattro
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
A4
Објектот Висина:
2 cm
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Објектот Должина:
11.73 inches
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Објектот Тежина:
0.6 kg
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Подигнете Поддршка Шок Гас Кочење Пролет Амортизерите

Слични производи