.

.

Авто Предната Хауба & Задните Liftgate Гас Пролет Рамења Лифт Поддржува Амортизерите Шок Кочење на Раката Charded За 1996-1997 Lexus LX450 &

Авто Предната Хауба & Задните Liftgate Гас Пролет Рамења Лифт Поддржува Амортизерите Шок Кочење на Раката Charded За 1996-1997

DEN 3617.28
Количината на стоката
Тековен

By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2. Ви благодарам многу!
. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Ве молиме проверете ја локацијата и должината на вашата оригинална лифт поддршка пред да го купите! Ви благодариме!
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Предната Хауба Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
2 парчиња Автомобил Авто Задните Liftgate Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.31 Локација : Предната Хауба & Задните Liftgate Апликации :
за 1996-1997 Lexus LX450
за 1990-1997 Toyota Land Cruiser
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.42
Задните Трупот :
Должина на продолжена (инчи)18.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.

Детални карактеристики

Објектот Должина:
18.31 inches
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
LX450-Година:
1996,1997
Поставување на Возило:
Предната Хауба & Задните Liftgate
Lexus Модел:
LX450
Објектот Висина:
2 cm
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Објектот Тежина:
0.6 kg
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Производителот Дел Број:
Подигнете Поддршка Гас Кочење Пролет За LX450 & Land Cruiser
Тип На Објект:
Подигнете Поддршка Шок Гас Кочење Пролет Амортизерите

Слични производи