.

.

5pcs/многу RF5150 5150 за iPhone 6s 6s плус 6splus антена switch IC

5pcs/многу RF5150 5150 за iPhone 6s 6s плус 6splus антена switch IC

DEN 528.00
Количината на стоката
Тековен

Купи со доверба! • Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. • Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Повратни информации : • Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
Превозот смисла • Да се гарантира превозот време и безбедност на испорака, ние сме САМО можност да се брод објект на земјите наведени во Превозот и Пакување. Со Зачувам, вашата кредитна картичка детали никогаш не се изложени.
Гаранција •6 месеци Гаранција.
Време на испорака(во работни денови) : DHL : 3-7 дена ПРОЗОРЦИ : 3-7 дена Fedex : 3-7 дена ЕМС : 5-10 дена Сингапур Пост : 10-25 дена Хонгконг Пост Воздух Mail : 10-25 дена
Плаќање • При купување на Ali Express, вашите плаќања се заштитени со Зачувам. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. се користи "Додади во кошничка" ние wikk направи попуст за вас. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор. купи повеќе делови. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Контакт со нас на : • Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне.

Детални карактеристики

Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
HONGPU
Број На Модел На:
ULASM_RF

Слични производи