.

.

3PCS/Многу Орел Гулаб Бисквит Cookie Марки И Делфин Весело-go-тркалезна Форма Бисквит Cookie Декоративни Притиснете Сечење Печење Мувла

3PCS/Многу Орел Гулаб Бисквит Cookie Марки И Делфин Весело-go-тркалезна Форма Бисквит Cookie Декоративни Притиснете Сечење Печење

DEN 154.56
DEN 116.00
Количината на стоката
Тековен

Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Ќе се одговори во 24hours. Ние ќе песна за вас за време на транспортот. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.
Пластични Торта Cookie Марки Машина
Модел : Орел Гулаб или Делфин Весело-go-тркалезна Форма Cookie Stamper За Избор
Бои : Единечна Боја , Испратени По Случаен Избор
Пакет : 3 PCS/Многу Во Opp Вреќа
Функција & Апликација : DIY Печење Алатки, Мали Практични Алатки, Cookie Торта Декоративни Алатки
SGS, CE, LFGB Сертификација
1. Предмети се испраќаат обично од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, што е за повисока од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2.3 PCS/Многу Орел Гулаб Бисквит Cookie Марки И Делфин Весело-go-тркалезна Форма Бисквит Cookie Декоративни Притиснете Сечење Печење Мувла
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail . Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени. Вашите предмети треба да се постигне во aboved стимулирана време. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака .

Детални карактеристики

Тип:
Колаче Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Колаче Алатки Тип:
Колаче Марки
Бренд Име:
HOMEHOW
Број На Модел На:
Бисквит Cookie Stamper
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Колаче Stamper Материјал:
Еко Пластични Бисквит Cookie Stamper Сечење Мувла
Колаче Stamper Дизајн:
Орел Делфин Дизајн Бисквит Cookie Секачи Марки Мувла 587
Колаче Stamper Големина:
Околу Должина 8.5-3cm, Детали, Како На Сликата
Колаче Stamper Пакет:
3PCS/Многу Куки Бисквит Украсување Алатки Клипот Машина во OPP Вреќа
Колаче Stamper Предност:
SGS ФДУ LFGB Висок Квалитет на 1 Година Гаранција Бесплатен Превозот Топла Продажба
Колаче Stamper Функција:
Лесно Demolding Живописни Дизајн Cookie Бисквит Марки Сечење Мувла
Колаче Stamper Апликација:
DIY Kicthen Додатоци Печење Алатки Cookie Декоративни Мувла
Услуги Обезбедени:
Брза Испорака Брза Комуникација Бесплатен Превозот Топла Продажба
Поврзани производи:
Нерѓосувачки Челик Cookie Бисквит Машина За Печење Алатки
Поврзани Производи 2:
Силиконски Торта Декоративни Мувла Форма За Печење Мат

Слични производи