.

.

НОВ Лаптоп Кабел За DELL Inspiron 1545 за LED PN:50.4AQ08.002 50.4AQ08.101 50.4AQ08.001 LVDS КАБЕЛ

НОВ Лаптоп Кабел За DELL Inspiron 1545 за LED PN:50.4AQ08.002 50.4AQ08.101 50.4AQ08.001 LVDS КАБЕЛ

DEN 334.56
DEN 268.00
Количината на стоката
Тековен


Објектот Спецификација :
Лаптоп LED Кабел Замена За DELL Inspiron 1545 за LED
1.Верзија : LED Кабел
2.Тип : Замена
Пакетот вклучува : 1 X Кабел

Детални карактеристики

Должина на кабел:
Како слика покажува
боја:
Црна
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
1545
Бренд Име:
RLGVQDX
Производи Статус:
Акции
боја:
Како слика покажува
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Име на производ:
led кабел
Состојба:
Нов & Нормален Работен
Модел PN:
50.4AQ08.002 50.4AQ08.101 50.4AQ08.001
Лаптоп Име:
DELL

Слични производи